Staň se šéfem internetu!

Jsi zkušený tvůrce videí, vlogů nebo se teprve chystáš pořádně to rozjet? TEĎ je Tvůj čas! Takže go

Další

Soutěžní video

Daniel Kouřil

Posílám do soutěže video z našeho kanálu kluci z družiny.Doufám že ho vyberete a dáte ho do TV

Step 1

Pošli odkaz na vlastní spot a zapoj se do soutěže, která Tě dostane na mapu českého internetu!

Chceš dát svůj talent na odiv statisícům lidí? Teď můžeš mít ještě víc: roční sponzorskou smlouvu v hodnotě 100 000,- Kč s agenturou Hive, natáčení s Ondrou Sokolem, Fattym a Alim, vystoupení na podzimním festivalu In-Joy v Brně spolu se slavnými youtubery, kameru GoPro Hero 4 a sladký koš plný Milka produktů od Milka, která tvá videa posune na další level. Chceš se k tomu všemu ponořit do herního světa a zažít skvělé dobrodružství s Playstation 4 od Sony Česká republika? No problem. Pošli nám některé ze svých videí a buď ve hře!

Další
porota

Step 2

youtuber

Rád by ses opaloval v záři reflektorů, ale v pokojíčku máš akorát pokojovou lampu? Nevadí. Pomůžeme ti stát se hvězdou a Tvý videa budou rázem předmětem šeptandy celýho českýho internetu. Výherní set zahrnuje nezbytnou kameru, sladký balík a zlatou smlouvu, která Tě dostane přes bránu do českýho YouTuberskýho nebe - za odměnu ti totiž zařídíme filmování s celebritami z řad nejpopulárnějších českých YouTuberů, herců a zpěváků! A abychom nezapomněli: na vítěze tu čeká i lukrativní roční sponzorská smlouva.

Stačí vyplnit formulář a poslat odkaz na vlastní video.
Ke spotu nezapomeň přidat hashtag:

Upload video
Další

Step 3

youtuber

Videa hodnotíme interně, ovšem pod dohledem českých hvězd (Ali, Fatty a Ondřej Sokol). Všechny soutěžní příspěvky pečlivě projdeme a ty nejlepší odvysíláme na stanici Prima Cool. Tam už verdikt vynesou samotní diváci. Autora divácky nejlépe hodnoceného spotu pak pozveme na natáčení.

Další